Ολες οι μεταδόσεις του UEFA Nations League από την Cosmote TV

Ολες οι μεταδόσεις του UEFA Nations League από την Cosmote TV

Το νεοσύστατο UEFA Nations League συνεχίζεται, από Πέμπτη 11 Οκτωβρίου έως και την Τρίτη 16 Οκτωβρίου, με πολλές μεταδόσεις κάθε βράδυ από τα αθλητικά κανάλια της Cosmote TV.

Μεταξύ αλλων οι συνδρομητές της Cosmote TV θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν τους αγώνες της Εθνικής Ελλάδος απέναντι στην Ουγγαρία (Παρασκευή 12/10, 21.45, Cosmote Sport 1HD) και τη Φινλανδία (Δευτέρα 15/10, 21.45, Cosmote Sport 1HD), καθώς και τους υπόλοιπους αγώνες των ευρωπαϊκών εθνικών ομάδων ζωντανά και σε HD στα κανάλια Cosmote Sport.

Πέμπτη 11/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Πολωνία-Πορτογαλία 21.45 COSMOTE SPORT 1 Α3
Ρωσία-Σουηδία 21.45 COSMOTE SPORT 2 Β2
Ισραήλ-Σκωτία 21.45 COSMOTE SPORT 4 C1
Μαυροβούνιο-Σερβία 21.45 COSMOTE SPORT 3 C4
Λιθουανία-Ρουμανία 21.45 COSMOTE SPORT 5 C4

 

Παρασκευή 12/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Βέλγιο-Ελβετία 21.45 COSMOTE SPORT 4 Α2
Κροατία-Αγγλία 21.45 COSMOTE SPORT 3 Α4
Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία 21.45 COSMOTE SPORT 7 Β3
Ελλάδα-Ουγγαρία 21.45 COSMOTE SPORT 1 C2
Εσθονία-Φινλανδία 21.45 COSMOTE SPORT 2 C2
Λευκορωσία-Λουξεμβούργο 21.45 COSMOTE SPORT 8 D2
Μολδαβία-Σαν Μαρίνο 21.45 COSMOTE SPORT 9 D2

 

Σάββατο 13/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Ολλανδία-Γερμανία 21.45 COSMOTE SPORT 1 Α1
Σλοβακία-Τσεχία 16.00 COSMOTE SPORT 9 B1
Ιρλανδία-Δανία 21.45 COSMOTE SPORT 3 Β4
Νορβηγία-Σλοβενία 19.00 COSMOTE SPORT 1 C3
Βουλγαρία-Κύπρος 21.45 COSMOTE SPORT 2 C3
Γεωργία-Ανδόρα 19.00 COSMOTE SPORT 2 D1
Λετονία-Καζακστάν 19.00 COSMOTE SPORT 3 D1
Αρμενία-Γιβραλτάρ 19.00 COSMOTE SPORT 7 D4

 

Κυριακή 14/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Πολωνία-Ιταλία 21.45 COSMOTE SPORT 1 A3
Ρωσία-Τουρκία 19.00 COSMOTE SPORT 1 B2
Ισραήλ-Αλβανία 21.45 COSMOTE SPORT 2 C1
Ρουμανία-Σερβία 16.00 COSMOTE SPORT 9 C4
Λιθουανία-Μαυροβούνιο 21.45 COSMOTE SPORT 3ΗD C4
Αζερμπαϊτζάν-Μάλτα 19.00 COSMOTE SPORT 2 D3
Νήσοι Φερόε-Κόσοβο 19.00 COSMOTE SPORT 3 D3

 

Δευτέρα 15/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Ισλανδία-Ελβετία 21.45 COSMOTE SPORT 5 A2
Ισπανία-Αγγλία 21.45 COSMOTE SPORT 3 A4
Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία 21.45 COSMOTE SPORT 7 B3
Φινλανδία-Ελλάδα 21.45 COSMOTE SPORT 1 C2
Εσθονία-Ουγγαρία 21.45 COSMOTE SPORT 2 C2
Λευκορωσία-Μολδαβία 21.45 COSMOTE SPORT 8 D2
Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο 21.45 COSMOTE SPORT 9 D2

 

Τρίτη 16/10

Αγώνας Ώρα Κανάλι Όμιλος
Γαλλία-Γερμανία 21.45 COSMOTE SPORT 1 Α1
Ουκρανία-Τσεχία 21.45 COSMOTE SPORT 6 Β1
Ιρλανδία-Ουαλία 21.45 COSMOTE SPORT 3 Β4
Σλοβενία-Κύπρος 21.45 COSMOTE SPORT 2 C3
Νορβηγία-Βουλγαρία 21.45 COSMOTE SPORT 5 C3
Καζακστάν-Ανδόρα 21.45 COSMOTE SPORT 7 D1