Το πρόγραμμα των μεταδόσεων του Μουντιάλ

Παγκόσμιο Κύπελλο: Ολοκληρώνεται σήμερα η φάση των ομίλων

Άρωμα Μουντιάλ έχουν τα προγράμματα της ΕΡΤ τις 31 ημέρες του καλοκαιριού (14/6-15/7/2018) που διαρκεί η διοργάνωση, με μεταδόσεις και ειδικές εκπομπές μέσα από τις συχνότητες της ΕΡΤ1, της ΕΡΤ2, της ΕΡΤ3, της ΕΡΤHD, της υβριδικής πλατφόρμας και του διαδικτύου. Επίσης, οι τηλεθεατές έχουν τη δυνατότητα να ξαναδούν από την ΕΡΤ Hybrid και το ert.gr τους αγώνες που επιθυμούν.

Αναλυτικά

Η ΕΡΤ1 είναι το κύριο κανάλι των μεταδόσεων των αγώνων, που συνολικά είναι 64 στη διοργάνωση.

Στην τρίτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων της διοργάνωσης, από 25 έως 28 Ιουνίου 2018, μπαίνει στο παιχνίδι και η ΕΡΤ2 με τη μετάδοση των αγώνων που διεξάγονται στις 17:00 και στις 21:00, παράλληλα με τους αντίστοιχους της ΕΡΤ1.

Κάθε βράδυ, στη 1 μετά τα μεσάνυχτα, η ΕΡΤ1 και η ΕΡΤ3 μεταδίδουν σε μαγνητοσκόπηση αγώνες. Επίσης, το επόμενο πρωί στις 11:00, η ΕΡΤ3 μεταδίδει σε μαγνητοσκόπηση αγώνα που έχει διεξαχθεί την προηγούμενη ημέρα.

Ειδικές εκπομπές

Πλούσιο μενού εκπομπών περιλαμβάνουν τα κανάλια της ΕΡΤ κατά τη διάρκεια του Μουντιάλ. Στην πρώτη φάση, στις 17:00 και στις 20:00 η ΕΡΤ1 παρουσιάζει την εκπομπή «Μικτή Ζώνη», ως pre game και post game των μεσημεριανών και απογευματινών αγώνων, με παρουσιαστές τους Πέτρο Μαυρογιαννίδη, Βασίλη Μπακόπουλο και Κατερίνα Αναστασοπούλου.

Η κλασική βραδινή εκπομπή του Μουντιάλ με τίτλο «Ώρα Μουντιάλ» μεταδίδεται κάθε βράδυ στις 23:00 με παρουσιαστές τους Γιώργο Λυκουρόπουλο και Περικλή Μακρή, με ανασκόπηση όλης της ημέρας, ειδικά θέματα, ρεπορτάζ και καλεσμένους.

Επίσης, έως και την Κυριακή 15 Ιουλίου 2018, στην ΕΡΤ3 μεταδίδεται καθημερινά, καθώς και τα Σαββατοκύριακα, η αθλητική εκπομπή «Ο Κόσμος των Σπορ πάει Μουντιάλ!», με παρουσιαστές τους Πάνο Μπλέτσο, Γιώργο Τραπεζανίδη και Δημήτρη Δραγώγια.

Οι σχολιαστές των αγώνων

Στα γήπεδα της Ρωσίας θα βρεθούν για τα σημαντικότερα παιχνίδια της διοργάνωσης έξι απεσταλμένοι της ΕΡΤ. Συγκεκριμένα, οι Ιωσήφ Νικολάου, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Βασίλης Μπακόπουλος, Γιώργος Τραπεζανίδης, Γιάννης Αναγνωστόπουλος και Γιώργος Χαϊκάλης, ενώ μόνιμη ανταπόκριση από τη Μόσχα για όλες τις ενημερωτικές εκπομπές της ΕΡΤ δίνει καθημερινά σε όλη τη διάρκεια της διοργάνωσης ο Ιωσήφ Νικολάου.

Τους αγώνες περιγράφουν, επίσης, οι Ηλίας Χριστογιαννόπουλος, Περικλής Μακρής, Μίλτος Θεοδοσίου, Γιάννης Σαντοριναίος, Νίκος Οικονομόπουλος και Κώστας Χαλβατσιώτης.

Online on demand

Διαθέσιμες για τους φιλάθλους είναι από τις 14 Ιουνίου έως και τις 31 Ιουλίου 2018 στο ert.gr όλες οι εκπομπές και οι μεταδόσεις αγώνων για τους φίλους του ποδοσφαίρου, που δε θέλουν να χάσουν ούτε στιγμή από το μεγάλο αθλητικό γεγονός του καλοκαιριού.

Το πρόγραμμα των εκπομπών και των μεταδόσεων

Ο προγραμματισμός των αγώνων (ζωντανών και μαγνητοσκοπημένων) του Παγκόσμιου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018, καθώς και των αθλητικών εκπομπών στην ΕΡΤ1, την ΕΡΤ2 και την ΕΡΤ3 έχει ως εξής:

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Μ)

 

ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 15:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)


ΕΡΤ2 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ2 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Ζ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)

 

ΤΡΙΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)


ΕΡΤ2 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ)

ΕΡΤ2 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)


ΕΡΤ2 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ2 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Μ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)

ΕΡΤ1 03:00-05:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Μ)


ΕΡΤ2 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ2 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Μ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)


ΕΡΤ1 18:30-20:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ1 22:00-24:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Μ)


ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B (Μ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Μ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H (Μ)

 

ΤΡΙΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G (Μ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 18:30-20:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 18:30-20:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)

ΕΡΤ1 22:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” |ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-20:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ)


ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) | (Μ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:00-19:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-01:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ)

ΕΡΤ3 01:00-03:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ) (Μ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-19:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ1 22:00-24:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) (Μ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 22:00-24:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

 

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-00:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 00:30-02:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | (Μ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 21:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 23:00-00:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 00:30-02:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) | (Μ)


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) (Μ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 22:00-23:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD


ΕΡΤ3 11:00-13:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) (Μ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 16:00-17:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 17:00-19:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 19:15-19:30          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

ΕΡΤ1 22:00-24:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 24:00-02:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Μ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ1 17:00-18:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΕΡΤ1 18:00-20:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Ζ) HD

ΕΡΤ1 20:15-20:55          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

ΕΡΤ1 22:00-24:00          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

ΕΡΤ1 24:00-02:15          ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Μ)